Higma Service jest obecna na rynku utrzymania czystości i higieny od 1998 roku. Początkowo działalność firmy skupiała się na terenie miasta Opola, dziś jesteśmy wiodącym dostawcą rozwiązań na terenie całego kraju.

Jak działamy? Zobaczcie

Na przestrzeni kilkunastu lat ugruntowała się nasza pozycja na rynku. Współpracujemy z takimi markami jak Tork, Diversey, Taski, Vermop, Vileda, 3M, DebStoko, AeraMax i Warmtec. W 2018 roku wprowadziliśmy do oferty czterech nowych dostawców: Werner&Mertz, Nilfisk, Vileda i Warmtec. Dzięki konsekwentnym działaniom możemy oferować Klientom produkty zróżnicowane i dopasowane do potrzeb, specyfiki branży czy rozwiązujące konkretne problemy. Nasza firma to obecnie 53 pracowników, 20 samochodów, 25 tys. dokumentów miesięcznie.

Misja, wizja i wartości w Higma Service

W Higma Service koncentrujemy się na kliencie. Naszym celem jest dostarczenie nowoczesnych i kompleksowych rozwiązań w zakresie czystości i higieny, zawsze w odniesieniu do potrzeb. Chcemy być liderem w branży poprzez budowanie partnerskich relacji z Klientem, wzbudzanie poczucia dumy w naszych pracownikach oraz dbałość o systematyczny rozwój. Wiemy, że rozwój firmy napędzają wartościowi ludzie, dlatego chcemy budować zespół zadowolonych pracowników. Więcej o misji, wizji i wartościach możesz przeczytać tutaj.