Aktualne ogłoszenia o pracę

Poniżej znajdziesz odnośniki do aktualnych ogłoszeń o pracę. Jeżeli w danym momencie nie prowadzimy rekrutacji, możesz nam przesłać swoje CV poprzez  formularz kontaktowy, w którym określisz, w jakim charakterze chciałbyś pracować lub w jakim dziale. W przypadku prowadzenia rekrutacji skorzystamy z przesłanych materiałów.

Obecnie trwa rekrutacja na stanowiska:

Regionalny Kierownik Sprzedaży– region zachodniopomorski, region małopolska i podkarpacie

Pracownik Działu Obsługi Klienta

Magazynier

Kierowca dostawca

Praktyki i staże w Higma Service

W Higma Service jesteśmy otwarci na osoby rozpoczynające swoją ścieżkę kariery. Jeżeli chcesz odbyć praktyki studenckie lub sprawdzić, czy obrana ścieżka kariery jest dla Ciebie odpowiednia, zapraszamy do zgłaszania się.

Osoby zainteresowane pracą na powyższych stanowiskach, mogą wysłać dokumenty aplikacyjne na adres [email protected] lub skorzystać z formularza kontaktowego.

Jeżeli zgłaszasz się do nas za pośrednictwem e-mail, prosimy o dołączenie poniższej zgody na przetwarzanie danych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Higma Service Sp. z o.o.moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Higma Service Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Administratorem danych jest Higma Service Sp. z o.o. z siedzibą w 45-446 Opole, ul. Gosławicka 2. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.