W piątek, 12stycznia 2024 r, odbyło się tradycyjne, roczne spotkanie firmowe, podczas którego podsumowaliśmy miniony rok oraz zostały zaprezentowane cele, plany i działania, które będą realizowane w 2024 roku.

Spotkanie było także okazją do doceniania naszych pracowników. Trzy osoby, które z nami dzielą firmową podróż od lat, obchodziły swoje jubileusze stażu pracy. W trakcie spotkania odbyły się także warsztaty pt. „Zróbmy to!”, oparte na sprawdzonej metodzie improwizacji, prowadzone przez Piotra Węglarza z Wytwórni Improwizacji. Wspólne ćwiczenia komunikacji, praca zespołowa, której doświadczyliśmy dały możliwość zobaczenia innej perspektywy i tego jak sami możemy wpływać na pojawiające się wyzwania zawodowe.

Po zakończeniu oficjalnej części, spotkaliśmy się mniej formalnie- wieczór był wypełniony emocjonującą grą w bilard, rytmiczną muzyką i dobrą zabawą.

To spotkanie nie tylko umożliwiło nam omówienie kwestii zawodowych, ale również stworzyło przestrzeń do dzielenia się doświadczeniami i budowania jeszcze silniejszych więzi w zespole.