W sobotę, 3 czerwca 2023, bawiliśmy się na Rodzinnym Pikniku Firmowym Higma Service. Impreza odbyła się w Przystani Granica w Staniszczach Małych. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tegorocznego wydarzenia.

Relacja z Pikniku

Głównym punktem programu był spływ kajakowy rzeką Mała Panew. Wszyscy mieliśmy okazję odkryć piękno przyrody, unosząc się po malowniczych wodach. Ale to nie wszystko! Oprócz tego, mieliśmy również wiele innych atrakcji, kiełbaskę z ogniska i smaczne przekąski.  Dla najmłodszych członków były dmuchańce, które sprawiły, że dzieci nie mogły przestać się uśmiechać. Panie Animatorki zorganizowały różnorodne gry, tańce i konkursy. Dodatkowo Nie mogło również zabraknąć rywalizacji sportowej. Odbył się turniej piłki siatkowej i mecz bubble football –  uczestnicy wcielili się w prawdziwych „bąbelkowych” piłkarzy 🫧 Niezliczone momenty śmiechu i zapierające dech w piersiach akcje sprawiły, że ten turniej był absolutnym hitem!⚽

Podczas pikniku towarzyszył nam także DJ, który zapewnił nie tylko świetną muzykę, ale również wspaniałą zabawę przez cały czas trwania imprezy. Zaczynając od hawajskiego limbo, gdzie musieliśmy wygiąć się jak najniżej pod taśmą, aby przejść na drugą stronę. Do kolejnych wyzwań, jak konkurs „Jaka to melodia”,  w trakcie którego puszczane były krótkie fragmenty popularnych piosenek dodatkowo były kalambury pokazywane i sztafetowy bieg w workach.

Zobacz, jak wyglądał nasz tegoroczny piknik. 👇📷

Pogoda dopisała!

Obserwuj nas także na LinkedIn i Facebooku