Szlachetna Paczka

Szlachetna Paczka, czyli nasza mała tradycja

Szlachetna Paczka to już tradycja w naszej firmie! W tym roku po raz kolejny dołączyliśmy do akcji i przygotowaliśmy paczkę dla Pani Janiny, która od wielu lat dzielnie walczy z przeciwnościami losu.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że udało nam się zaspokoić wszystkie potrzeby wymienione przez naszą podopieczną, w tym m.in. łóżko! Cały zespół zaangażował się w stworzenie tego niezwykłego podarunku, czego efektem było 18 pudeł, pełnych potrzebnych do codziennego funkcjonowania rzeczy. Jak wiemy z relacji wolontariuszy Szlachetnej Paczki, przygotowany przez Higmę prezent wywołał u Pani Janiny łzy wzruszenia i radości. Dla nas to także było niezwykle wartościowe doświadczenie i już teraz wiemy, że dołączymy do kolejnej edycji tej wspaniałej akcji, jaką jest Szlachetna Paczka! Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji.

Szlachetna Paczka
Szlachetna Paczka
Szlachetna Paczka w Higma Service

Pracuj w Higma Service!

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Tutaj możesz złożyć swoją aplikację, nawet jeśli aktualnie nie szukamy pracowników. Będziemy o Tobie pamiętać, gdy pojawi się wolne stanowisko.