Mistrzostwa Świata w myciu rąk

Planując działania i aktywności firmowe, pamiętamy o obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu, który z roku na rok staramy się rozwijać. Robimy to po to, by móc pozytywnie wpływać na kształtowanie rzeczywistości. Tak było również w przypadku kampanii edukacyjnej Mistrzostwa Świata w myciu rąk. Jej odbiorcami były przedszkola z całej Polski, a za cel obraliśmy sobie uświadomienie jak największej liczbie dzieci, że właściwa higiena rąk ma bardzo duży wpływ na zdrowie. W tym celu zorganizowaliśmy konkurs z nagrodami na najlepszą relację z zajęć o higienie rąk. Więcej na temat kampanii, jej przebiegu i konkursu możesz przeczytać tutaj. A w dzisiejszym wpisie słów kilka o finale kampanii!

Mistrzostw Świata w myciu rąk i konkurs

26 listopada 2019 miał miejsce Finał Mistrzostw Świata w myciu rąk! Zwycięzcami konkursu, który organizowaliśmy w ramach kampanii została grupa z Przedszkola przy Zespole Kształcenia i Wychowania w Brodnicy Górnej (woj. pomorskie). Zwycięzcy z pasją zaangażowali się w konkurs. Zadaniem wszystkich uczestników było przygotowanie i przesłanie nam relacji z zajęć przeprowadzonych w oparciu o materiały edukacyjne ze strony Akademii Czystości.

Wszystkie przygotowane relacje robiły duże wrażenie! Przy ocenie brano pod uwagę kreatywność i zaangażowanie przedszkolaków. Jesteś ciekaw, co przygotowała zwycięska grupa z Brodnicy Górnej? Ich filmik możesz obejrzeć tutaj.

Relacja z Finału w Brodnicy Górnej

Przedszkolaki z Brodnicy Górnej zostali Mistrzami Świata w myciu rąk, więc tym razem to one uczyły nas, jak odpowiednio zadbać o higienę rąk. Rzecz jasna poradzili sobie wyśmienicie! Co istotne, choć od ich wiosennych zajęć minęło trochę czasu, bardzo dobrze pamiętali co i jak należy zrobić. Mistrzowie szukali też zarazków na rękach za pomocą lampy UV, a w trakcie zajęć były z nami także Brudki – postaci kampanii, w formie kolorowanek wielkoformatowych. Nie obyło się też bez słodkiego akcentu w postaci pysznego tortu! ?

Grupa z Bronicy Górnej przygotowała dla nas przepiękne tablo, upamiętniające ich udział w kampanii i obrazujące zajęcia o higienie rąk, które odbyli wiosną. Bardzo dziękujemy!

Zobacz naszą krótką fotorelację:

Pracuj z nami!

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Tutaj możesz złożyć swoją aplikację, nawet jeśli aktualnie nie szukamy pracowników. Będziemy o Tobie pamiętać, gdy pojawi się wolne stanowisko.