pip

Czas się pochwalić! Higma Service brała niedawno udział w konkursie Państwowej Inspekcji Pracy „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej” i, co najważniejsze – z sukcesami. Nasza firma zajęła trzecie miejsce w swojej kategorii! Ideą konkursu miało być pobudzenie przedsiębiorstw do zdrowej rywalizacji na polu organizacji bezpiecznych warunków pracy. Głównym celem było postrzeganie zdrowia i życia pracowników jako jedno z najważniejszych wyzwań pracodawców.

3. miejsce Higma Service w konkursie Państwowej Inspekcji Pracy

Państwowa Inspekcja Pracy stworzyła Złotą Listę Pracodawców. Co roku trafiają na nią finaliści konkursu.

Jury ocenia przedsiębiorstwa w różnych kategoriach. Jest to zależne od wielkości zatrudnienia oraz charakteru działalności, które mogą stwarzać różnego typu problemy w obszarze ochrony pracy. W związku z tym firmy, które brały udział w konkursie oceniano według wielkości zatrudnienia – do 50, od 51 do 250 i powyżej 250 pracowników. Z dumą ogłaszamy, że Higma Service w kategorii średnich przedsiębiorstw zajęła 3. miejsce!

Bardzo się cieszymy i dziękujemy. Składamy także serdeczne gratulacje innym firmom, które uczestniczyły w konkursie!

Dołącz do zespołu Higma Service!

Kliknij TUTAJ i zostaw nam swoją aplikację, nawet jeśli aktualnie nie prowadzimy rekrutacji. Możliwe, że nasze ścieżki w przyszłości się połączą. ?