Logo Business Centre Club

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że Business Centre Club rekomenduje Higmę Service!

Misja BCC

Business Centre Club to Klub przedsiębiorców, z siedzibą w Warszawie, a jego Prezesem jest Marek Goliszewski. Jest to największa organizacja w Polsce, zrzeszająca indywidualnych pracodawców. Co więcej, przedstawia ich interesy w Radzie Dialogu Społecznego. Od 1991 roku misją organizacji jest kreowanie jak najlepszych warunków do rozwoju przedsiębiorczości. Dodatkowy cel klubu to prężna działalność polskiej gospodarki rynkowej, jej otwartość na świat i konkurencyjność.

Ponadto BCC propaguje i rozpowszechnia wizję biznesu odpowiedzialnego społecznie. Owocuje to kampaniami społecznymi, wsparciem dla potrzebujących czy uznanie w postaci „Medalu Solidarności Społecznej”.

Członkostwo w Klubie

Dostarcza wielu przywilejów firmom akceptującym Statut, według którego członkowie prezentują wysokie normy etyczne, przestrzegają zasad kodeksu kupieckiego, a także działają w poszanowaniu idei CSR. Według badań, przeprowadzonych m.in. przez Centrum Badań Marketingowych Indicator, Klub w opinii przedsiębiorców jest najbardziej prestiżową i skuteczną organizacją tego rodzaju w Polsce.

Do BCC należą reprezentanci ok. 250 miast. Skupiają się oni w 24 lożach regionalnych w Polsce. Członkowie BCC to m.in.:

– instytucje finansowe i ubezpieczeniowe,
– uczelnie wyższe,
– najwięksi polscy producenci,
– międzynarodowe korporacje,
– koncerny wydawnicze,
– firmy telekomunikacyjne,
– znane kancelarie prawne.

Jesteśmy świadomi osiągnięć oraz pozycji Business Centre Club, dlatego tym bardziej rozpiera nas duma, że Higma Service należy do zacnego grona członków organizacji!

rekomendacja BCC dla Higmy Service

Dołącz do nas!

Jeśli chcesz być częścią zespołu profesjonalistów, kliknij TUTAJ i zostaw nam swoje CV, nawet jeśli aktualnie nie prowadzimy rekrutacji. Być może nasze drogi zejdą się szybciej niż się spodziewasz! Zapraszamy także na naszego firmowego Facebooka, gdzie umieszczamy m.in. relacje z życia firmy.