Zapraszamy do składania CV na stanowisko Regionalnego Kierownika Sprzedaży w regionie mazowieckim.
Chcesz wiedzieć, kim jesteśmy? Kliknij  tutaj. Chcesz wiedzieć, jak się u nas pracuje? Przejdź tu.

Minimalne oczekiwania od kandydatów:

  • Średnie wykształcenie
  • Roczne doświadczenie w sprzedaży
  • Aktualne prawo jazdy kat. B, poparte minimum roczną praktyką
  • Doświadczenie w planowaniu i raportowaniu pracy
  • Umiejętność obsługi programów typu Office

Pożądane oczekiwania:

  • Doświadczenie w sektorze B2B lub FMCG
  • Realizacja wyznaczonych celów, w tym przede wszystkim pozyskiwanie klientów, osiąganie celów sprzedażowych – poparte otrzymanymi nagrodami i wyróżnieniami
  • Samodzielność
  • Bardzo dobra umiejętność nawiązywania relacji interpersonalnych
  • Miejsce zamieszkania w regionie pracy

Korzyści dla Ciebie:

  • praca w stabilnej i rzetelnej organizacji,
  • narzędzia pracy tj. samochód służbowy, komputer osobisty, telefon służbowy,
  • możliwość korzystania z samochodu służbowego i telefonu do celów prywatnych,
  • pakiet szkoleń,
  • realny wpływ na wysokość twojego wynagrodzenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • programy benefitowe producentów,
  • wynagrodzenie składające się z wynagrodzenia zasadniczego, dodatku stażowego, premii regulaminowej stanowiącej zmienny składnik wynagrodzenia uzależnionej od stopnia realizacji wyznaczonych celów oraz premii zadaniowych i uznaniowych.

Zakres obowiązków to m. in.:

  • realizacja strategii działu sprzedaży na wyznaczonym terenie,
  • rozwój sprzedaży i pozyskiwanie nowych kontrahentów,
  • kreowanie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji z obecnymi klientami firmy,
  • przygotowanie ofert handlowych,
  • planowanie i terminowe sporządzanie raportów z codziennej pracy.

Osoby zainteresowane pracą na powyższych stanowiskach, mogą wysłać dokumenty aplikacyjne na adres [email protected]  lub skorzystać z formularza kontaktowego.

Jeżeli zgłaszasz się do nas za pośrednictwem e-mail prosimy o dołączenie poniższej zgody na przetwarzanie danych w celu przeprowadzenia rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Higma Service Sp. z o.o.moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Higma Service Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Administratorem danych jest Higma Service Sp. z o.o. z siedzibą w 45-446 Opole, ul. Gosławicka 2. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.