Aktualne ogłoszenia o pracę

Poniżej znajdziesz odnośniki do aktualnych ogłoszeń o pracę. Jeżeli w danym momencie nie prowadzimy rekrutacji, możesz nam przesłać swoje CV poprzez  formularz kontaktowy, w którym określisz, w jakim charakterze chciałbyś pracować lub w jakim dziale. W przypadku prowadzenia rekrutacji skorzystamy z przesłanych materiałów.

Obecnie trwa rekrutacja na stanowiska:

Regionalny Kierownik Sprzedaży – region podkarpacki

Regionalny Kierownik Sprzedaży – region mazowiecko – lubelski

Osoby zainteresowane pracą na powyższych stanowiskach, mogą wysłać dokumenty aplikacyjne na adres rekrutacja@higma-service.pl lub skorzystać z formularza kontaktowego.

Jeżeli zgłaszasz się do nas za pośrednictwem e-mail, prosimy o dołączenie poniższej zgody na przetwarzanie danych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Higma Service Sp. z o.o.moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Higma Service Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Administratorem danych jest Higma Service Sp. z o.o. z siedzibą w 45-446 Opole, ul. Gosławicka 2. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.