Higma Service Sp. z o.o. , wiodący w Polsce dystrybutor systemów higienicznych, preparatów chemicznych, maszyn i urządzeń do utrzymania czystości dla klientów instytucjonalnych, przemysłu i branży hotelarsko-gastronomicznej, dostawca profesjonalnych rozwiązań związanych z utrzymaniem czystości i higieny zatrudni:

MAGAZYNIERA

Miejsce pracy: Opole

Obowiązki:

  • rozładunek i załadunek towarów,
  • przygotowanie towarów do wysyłki,
  • rozkładanie towarów w magazynie,
  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe,
  • odpowiedzialność, sumienność, komunikatywność.

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość dokumentów magazynowych (WZ, PZ, FV),
  • znajomość podstawowych zasad gospodarki magazynowej,
  • uprawnienia na wózki widłowe,
  • posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności w stopniu lekkim.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i rzetelnej organizacji,
  • pakiet szkoleń i ciągłe podnoszenie kwalifikacji,
  • umowę o pracę na pełny etat.

Zapraszamy do wysyłania aplikacji na adres rekrutacja@higma-service.pl  lub z pomocą formularza kontaktowego.

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).